Прожектор LED Horoz TURBO-800 на сонячній панелі 800W 3000K-4200K-6400K + USB-C
  • тимчасово відсутні
Фото Прожектор LED Horoz TURBO-800 на сонячній панелі 800W 3000K-4200K-6400K + USB-C - Магазин MASMART
Артикул
76654
Бренд
Horoz
Без податку
тимчасово відсутні
Купити без оформлення
Наш графік роботи:
  • понеділок-п’ятниця 8:30 — 17:30
  • неділя — вихідний
Доставка
  • самовивіз
  • доставка (часткова або повна передоплата)
    - Нова пошта
Оплата
  • готівка або банківська картка (при отриманні в магазині)
  • оплата за реквізитами на ФОП Масюк Н.В.
Час зарядки
5-7 годин
Час роботи від акумулятора
6-8 год
Потужність
800 W
Світловий потік
2391 lm
Колірна температура
3000K, 4200K, 6400K
Ступінь захисту
IP 44
Розміри (ДхШхВ)
277мм х 66мм х 244.5мм