Фільтр за

Бренд

Ціна

 • 6,00 грн - 608,00 грн

Країна-виробник

Розмір різьби, дюйм

Діаметр, мм

Матеріал

Тип фітинга

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ТРУБИ ТА ФІТИНГИ

Товарів 141.

Показано 1-40 з 141 товарів

Активні фільтри

Показано 1-40 з 141 товарів

Поліпропіленові труби для води та фітинги для пластикових труб: купити в Білій Церкві

Поліпропіленові труби для води використовуються для облаштування систем водопостачання в житлових та комерційних приміщеннях. Завдяки своїм чудовим експлуатаційним характеристикам пластикові труби є оптимальним варіантом для використання в різних умовах.

Труба для води: чому поліпропілен

Розглянемо детальніше, чому саме поліпропіленові труби найкращі для води:

 • Довговічність і надійність: пластикова труба для води служить 50 і більше років. Вона не піддається гниттю, корозії та хімічним впливам, що робить її ідеальною для використання в агресивних середовищах.
 • Простота монтажу: поліпропіленові труби дуже легкі, що значно спрощує їх транспортування і монтаж. Завдяки технології зварювання розтопленням, місця їх з’єднання герметичні та міцні, що знижує ризик протікань.
 • Стійкість до високих і низьких температур: Труба поліпропіленова витримує діапазон температур — від -10°C до +90°C, тому пластикові труби придатні як для холодного, так і для гарячого водопостачання. Також труби ППР не втрачають своїх властивостей при замерзанні, що знижує ризик їх пошкодження в зимовий період.
 • Гігієнічність: всередині пластикова труба для води гладка, що запобігає утворенню відкладень і розвитку бактерій.
 • Економічність. Поліпропіленові труби мають конкурентоздатну ціну в порівнянні з металевими або мідними трубами. Завдяки довговічності та низьким витратам на обслуговування загальна вартість експлуатації водогону з поліпропіленових труб є значно нижчою.

Одношарові та багатошарові поліпропіленові труби для води: які купити 

Вибір залежить від конкретних умов експлуатації. Якщо ви плануєте використовувати труби для холодного або питного водопостачання, краще купити поліпропіленові труби одношарові. Вони мають цільну конструкцію і доступні в різних варіантах товщини стінок, що впливає на їхню здатність витримувати різні тиски. Труби з більш товстими стінками можуть витримувати тиск до 20 бар, тоді як тонкостінні труби розраховані на тиск до 10 бар. Важливо знати робочий тиск у вашій системі водопостачання, щоб правильно підібрати трубу.

Температура води для одношарових поліпропіленових труб не повинна перевищувати +50˚С. Також слід враховувати нюанси прокладання пластикових труб на відкритому повітрі: обов'язково використовуйте ізоляцію і закладайте труби для води нижче рівня промерзання ґрунту.

Для систем гарячого водопостачання і опалення  рекомендуються армовані труби. Пластикова труба для гарячої води має внутрішній шар зі скловолокна або алюмінієвої фольги, що забезпечує високу стійкість до температурних деформацій і тиску. Багатошарові труби для води  витримують температуру до +70˚С і тиск до 25 бар.

Який діаметр труб вибрати для водопроводу і опалення

Діаметр труб впливає на пропускну здатність, тиск, швидкість потоку та загальну продуктивність системи. Розглянемо детальніше, як обрати оптимальний діаметр поліпропіленових труб для різних потреб.

Труби для холодної води

Зазвичай основна труба, яка постачає воду в будинок, має діаметр 32 мм. Пластикова труба 32 мм забезпечує достатню пропускну здатність для основного потоку води.

Для під’єднання сантехнічних приладів (умивальників, унітазів, душових кабін), використовують труби 20 або 25 мм. Це забезпечує стабільний тиск та необхідну кількість води для нормального функціонування приладів.

Труби для гарячої води

Для систем гарячого водопостачання використовують труби також діаметром 20-25 мм, але більше уваги звертають на товщину стінок. Важливо, щоб труби витримували і високу температуру, і тиск. Наприклад, поліпропіленова труба Ø20х3,2 мм забезпечує надійну роботу при температурі до +95°C.

Труби для опалення

Для підключення радіаторів вибирають труби діаметром 16-40 мм, залежно від кількості радіаторів та теплової потужності:

 • Труба 16 мм: підключення одного або двох радіаторів.
 • Труба 20 мм: Підключення одного радіатора або невеликої групи радіаторів (до 5 шт., теплова потужність до 7 кВт).
 • Труба 25 мм: Підключення групи радіаторів (до 8 шт., теплова потужність до 11 кВт).
 • Труба 32 мм: Підключення одного поверху або цілого будинку (до 12 радіаторів, теплова потужність до 19 кВт).
 • Труба 40 мм: Підключення магістралі одного будинку (до 20 радіаторів, теплова потужність до 30 кВт).

 Для підключення теплових насосів, котлів та інших систем використовують труби діаметром 32-40 мм. Це забезпечує достатню пропускну здатність для високоефективної роботи системи. Але в цілому вибір діаметра залежить від загальної теплової потужності системи і кількості підключених приладів. 

Тож перш ніж купити пластикові труби для води чи опалення спочатку визначте кількість приладів і їх розташування в будинку. Це допоможе розрахувати діаметр труб для забезпечення належного тиску та обсягу води. Для точного розрахунку зверніться до професійного сантехніка або інженера. Вони зможуть врахувати всі специфічні особливості вашої системи. Також врахуйте можливі майбутні зміни або розширення. Труба для води з трохи більшим діаметром може виявитися більш вигідною у довгостроковій перспективі.

 Фітінги для пластикових труб

Фітинги для поліпропіленових труб - це з'єднувальні елементи, що використовується для з'єднання, розгалуження, зміни напрямку або закриття труб. Фітінги для труб забезпечують надійність і герметичність систем водопостачання, опалення та інших видів трубопроводів. Вони можуть мати різні конструкції та форми в залежності від призначення:

 1. Куточки: використовуються для зміни напрямку трубопроводу на певний кут, зазвичай 90° або 45°.
 2. Трійники: дають змогу створювати розгалуження в системі, з’єднуючи три труби.
 3. Муфти: Використовуються для з'єднання труб однакового діаметру.
 4. Перехідники зовнішні і внутрішні: Застосовуються для з'єднання пластикових труб різного діаметру.
 5. Заглушки: Призначені для герметичного закриття кінців трубопроводу.
 6. Кріплення: Забезпечують надійну фіксацію труб на стінах або інших поверхнях.
 7. Коліна: Спеціальні фітинги для труб, що дозволяють змінювати напрямок трубопроводу на 180°.
 8. Хрестовини: Використовуються для створення розгалужень у чотирьох напрямках.

Фітинги є невід'ємною частиною будь-якої системи трубопроводу, оскільки без них неможливо створити складні і розгалужені системи, необхідні для ефективного розподілу води чи інших рідин або газів.

Купити поліпропіленові труби та фітинги у Білій Церкві

На сайті masmart.com.ua ви знайдете широкий асортимент поліпропіленових труб та фітингів для труб, які допоможуть вам створити ефективну та надійну систему водопостачання. Завдяки високій якості матеріалів і широкому асортименту, ви зможете підібрати необхідні компоненти для будь-якого проекту, забезпечивши стабільну і довговічну роботу вашого водоводу.

Наш будівельний магазин здійснює доставку придбаного товару власним транспортом по Білій Церкві плюс 60 км – Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна, Фастів, Чупира, Пищики, Піщана, Володарка.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Поліпропіленові труби та фітинги?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Поліпропіленові труби та фітинги?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»