ФАРБА ГУМОВА

Товарів 37.

Показано 1-37 з 37 товарів

Активні фільтри

Показано 1-37 з 37 товарів

Фарба гумова: купити в Білій Церкві

В нашому будівельному магазині у Білій Церкві ви маєте можливість купити гумову фарбу Фарбекс та інших виробників за прийнятною ціною у різній розфасовці –  1,2 кг, 3,5 кг, 6 кг, 12 кг (в наявності та під замовлення).  Щодо кольорової гами, у нас представлений весь  спектр кольорів та відтінків – фарба гумова біла, бежева, жовта, зелена, блакитна, вишнева, червона, коричнева, червоно-коричнева, графіт, сіра та чорна. Вона відзначається високою якістю, простотою в нанесенні, довговічністю і підходить як для професійного, так і для домашнього використання. 

Що таке гумова фарба

Це спеціальний вид фарби, що містить гумові компоненти, які забезпечують високу еластичність та стійкість до різних впливів. Така фарба утворює на поверхні водонепроникну плівку, яка надійно захищає від негативних зовнішніх впливів, тому гумова фарба часто використовується для покриття поверхонь, які знаходяться у складних умовах експлуатації (дахи, фасади, підлоги, басейни тощо). Її ключові характеристики:

 • Еластичність: завдяки своїй високій еластичності, гумова фарба здатна перекривати дрібні тріщини та нерівності, запобігаючи їх подальшому розширенню, а також може адаптуватися до рухів і деформацій поверхні, що особливо важливо для дерев'яних конструкцій та фасадів, які можуть піддаватися впливу температурних змін.
 • Водонепроникність: Захисна плівка, що утворюється після висихання фарби, не пропускає вологу, що важливо для фасадних робіт та захисту деревини.
 • Стійкість до механічних пошкоджень: гумова фарба має високу стійкість до подряпин, стирання та інших механічних впливів, що робить її ідеальною для поверхонь, які піддаються інтенсивному використанню.
 • Стійкість до атмосферних впливів: гумова фарба відмінно переносить екстремальні температури, опади та ультрафіолетове випромінювання, що робить її ідеальною для зовнішнього використання.

Завдяки своїм унікальним властивостям, така фарба є універсальною, яка однаково добре підходить для різних поверхонь. Тому, якщо вам потрібна гумова фарба для стін, фарба для дерева чи фасадна фарба  – це буде одна й та сама фарба, яка:

 • •створює гладку, рівну та стійку до забруднень поверхню, тому може використовуватися для фарбування внутрішніх стін і перестінків, захищаючи їх від вологи та механічних пошкоджень (фарба для стін);
 • ідеально підходить для дерев'яних поверхонь, захищаючи їх від впливу вологи, гниття та механічних пошкоджень (фарба для дерева);
 • забезпечує довготривалий захист зовнішніх стін будівель від атмосферних впливів та ультрафіолету (фасадна фарба).

Фарба без запаху

Сучасні фарби, такі як гумова фарба Фарбекс (Farbex) зазвичай виготовляються на водній основі. Вони мають кілька ключових переваг:

 • екологічність: водна основа робить гумову фарбу менш токсичною і безпечною для здоров'я; вона не виділяє шкідливих випарів і має низький рівень летких органічних сполук;
 • відсутність запаху: завдяки водній основі гумова фарба практично не має різкого запаху, що робить її зручною для внутрішніх робіт;
 • легкість у використанні: гумова фарба на водній основі легко наноситься, швидко висихає і очищується з інструментів звичайною водою.

Також ви можете замовити в нашому магазині будматеріалів  універсальну гумову акрилову фарбу Dufa, яка підходить для різних поверхонь.

Якщо фарба призначена для зовнішніх робіт, наприклад для металевого даху, вам може підійти також алкідна емаль для покрівель, металоконструкцій, шиферу тощо.

Купити гумову фарбу: ціна і доставка

Ціна гумової фарби залежить від об'єму упаковки:

 • 1,2 кг: ідеальний варіант для невеликих ремонтних робіт.
 • 3,5 кг: підходить для фарбування середніх за розміром поверхонь.
 • 6 кг: оптимально для більш масштабних проектів.
 • 12 кг: економічно вигідний варіант для великих будівельних об'єктів.

Зазвичай ціна за одиницю об'єму зменшується пропорційно збільшенню розміру упаковки. Наприклад, літр фарби у відрі об'ємом 12 літрів коштуватиме значно дешевше, ніж у відерці об'ємом 1 літр. Це дозволяє заощадити при купівлі матеріалу у великій кількості.

Для вашої зручності ми надаємо послуги доставки придбаного товару по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливинки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна , Чупира, Пищики, Піщана, Володарка. Також можливе відправлення Новою поштою.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Фарба гумова?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Фарба гумова?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»