АРМАТУРА КОМПОЗИТНА

Товарів 7.

Показано 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

Арматура композитна: скловолокно як альтернатива металу

В нашому інтернет-магазині будівельних матеріалів ви можете купити композитну арматуру 4 мм, 6 мм, 7 мм, 8, мм, 10 мм, 12 мм та 14 мм. Це найбільш затребувані на будівельному ринку діаметри арматури зі скловолокна. Інші її назви – пластикова арматура, склопластикова арматура чи склоарматура. Всі вони вказують на інноваційний арматурний матеріал, що складається з полімерних композитів, посилених волокном скла чи базальтовим волокном. 

Така арматура використовується  для армування бетонних конструкцій, фундаментів, колон, стін, перекриттів та інших елементів будівель, забезпечуючи високу міцність і довговічність конструкцій.

Композитна арматура 10: ціна і застосування

Діаметр 10 мм є один з найбільш затребуваних розмірів пластикової арматури. Завдяки своїй міцності, арматура зі скловолокна 10 мм відповідає металевій арматурі діаметром 14 мм. І хоча ціна композитної арматури може бути вищою, ви заощаджуєте на доставці, вантажно-розвантажувальних роботах  та монтажі, який стає значно простішим. 

Сфера застосування композитної арматури 10 мм включає:

 • Будівництво житлових та комерційних об'єктів. Скловолокно використовується для армування фундаментів, стін, стель, колон, перекриттів та інших елементів конструкцій будівель.
 • Інфраструктурні проекти. Композитна арматура застосовується у будівництві мостів, тунелів, доріг, аеропортів, залізниць та інших інженерних споруд.
 • Ландшафтний дизайн. Склопластикова арматура використовується для укріплення доріжок, декоративних елементів, альтанок, огорож і фонтанів у парках та садах.
 • Сільське господарство. Склоарматура може застосовуватися у будівництві сільськогосподарських споруд, ветеринарних клінік, птахоферм, а також у створенні стійких до корозії систем зберігання рідких агрохімікатів та гною.

Пластикова (склопластикова) арматура: переваги та обмеження

Порівняно з металопрокатом пластикова арматура має численні переваги, зокрема, це:

 • Міцність. Склоарматура, виготовлена зі спеціальних композитних матеріалів, має більшу міцність у порівнянні з традиційною сталевою арматурою. 
 • Стійкість до корозії. Композитна арматура не іржавіє, що робить її ідеальним вибором для експлуатації в умовах вологості або в зоні високої хімічної активності.
 • Вага. Арматура композитна зазвичай легша за металеву, що робить її більш зручною для транспортування та монтажу.
 • Теплопровідність. Склопластикова арматура має меншу теплопровідність, що може бути важливим фактором для будівель, які вимагають теплоізоляції.

Отже, підсумовуючи, можемо сказати, що композитна арматура має високу міцність при низькій вазі, що робить її ефективною для армування бетонних конструкцій. Водночас, металева арматура також має високу міцність, але може бути схильною до корозії та руйнування в умовах вологості або хімічно агресивному середовищі.

Однак, крім переваг пластикова арматура має і свої недоліки:

 • Ціна. Композитна арматура зазвичай дорожча за металеву, що може збільшувати загальні витрати на будівництво.
 • Вразливість до ударів. До механічних впливів має більшу стійкість металева арматура, скловолокно може бути менш стійким до ударів та подібних пошкоджень.
 • Реакція на пожежу. У деяких випадках композитні матеріали можуть бути менш стійкими до впливу високих температур, що може призвести до швидшого пошкодження в разі пожежі.
 • Потенційні проблеми з ремонтом: На відміну від металевої арматури, яку можна легко ремонтувати та замінювати, арматура композитна може викликати певні труднощі  через особливості її структури.

Тож, хоча пластикова арматура ефективна в більшості випадків, в певних умовах вона може виявитися менш практичною або недостатньо ефективною. Перш ніж купити композитну арматуру, важливо враховувати ці нюанси та вибирати матеріал відповідно до конкретних вимог і обставин проекту.

Доставка 

Ми пропонуємо конкурентоспроможну ціну на склопластикову арматуру та оперативну доставку по Білій Церкві плюс 60 км – Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озірна, Фастів, Тараща, Чупира, Ольшаниця, Пищики, Піщана, Володарка.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Арматура композитна?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Арматура композитна?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»