Фільтр за

Бренд

Ціна

 • 159,00 грн - 195,00 грн

ЦЕМЕНТ

Товарів 4.

Показано 1-4 з 4 товарів

Активні фільтри

Показано 1-4 з 4 товарів

Цемент

Наш будівельний магазин у Білій Церкві пропонує кілька видів цементу, що задовольнить різні потреби та бюджети наших клієнтів.

Купити цемент: особливості вибору

При підготовці до будівництва чи ремонту одним із ключових моментів є вибір відповідного цементу. Це не лише зіставлення його вартості, а й розуміння маркування, а також рівня якості кожного виробника. Розберемося в особливостях вибору цементу і знайдемо оптимальне рішення для вашого будівельного проекту.

Вибираємо цемент – ціна та ключові властивості: що впливає на вартість

Ціну цементу визначають кілька факторів, включаючи:

 • якість: високоякісний цемент має покращені характеристики міцності та довговічності, що може вплинути на його вартість.
 • марки цементу: матеріал більш високих марок зазвичай має більшу міцність і може бути дорожчим за аналог нижчих марок.
 • склад: наявність спеціальних добавок також впливає на ціну, наприклад, буває цемент швидкий або гідрофобний. Продукт із спеціальними характеристиками найчастіше коштує дорожче.
 • виробник: цей фактор відіграє важливу роль у формуванні ціни. Продукція від відомих і надійних виробників може бути дорожчою, але при цьому часто має більш високу якість і надійність.
 • ринкові умови: поточна ситуація на ринку також впливає на вартість цементу. Фактор попиту та пропозиції, економічні аспекти, а також чинники, пов'язані з виробництвом та транспортуванням, можуть викликати коливання ціни.

Враховуючи всі ці фактори, можна вибрати цемент, який буде відповідати вашим потребам та бюджету.

Маркування цементу: розбираємося в позначках

Цемент різних виробників має своє власне маркування, яке відображає декілька ключових параметрів. Літерні позначення є уніфікованими та однаковими у всіх:

 • «М» позначає рівень міцності;
 • «F» – морозостійкість;
 • «W» – клас гідрофобності;
 • «Р» – коефіцієнт рухливості;
 • «D» – наявність активних добавок.

Що стосується останнього показника (літера D, або Д кирилицею), то важливо зазначити, що число після літери вказує на кількість таких добавок. Наприклад, портландцемент М-500 Д-20 містить 20% добавок, тоді як М-500 Д-0 їх взагалі не має. У результаті ці два види цементу мають помітні відмінності у фізико-технічних характеристиках.

Купити цемент 500 чи 400 – що краще?

У нас в асортименті вже давно представлений тільки цемент М 500, ціна якого трохи більша, але він відрізняється вищою міцністю та універсальністю використання. Ним можна сміливо замінити цемент 400 просто змінивши пропорції розчину. Це робить цемент марки 500 кращим варіантом для широкого спектру будівельних робіт. При цьому ціна цементу 25 кг марки 500 зазвичай лише трохи вища, ніж у цементу М 400, що робить його ще привабливішим вибором.

Виробник

У нас ви можете замовити продукцію різних виробників, включаючи цемент кам'янець-подільський, турецький або івано-франківський цемент. Кожен із них має свої особливості та переваги. Наприклад, кам'янець-подільський вважається найбільш якісним, але й найдорожчим, тоді як турецький цемент часто є доступнішим варіантом.

Доставка цементу в Білій Церкві

Зверніться до нас в інтернет-магазин будівельних матеріалів, щоб отримати якісний цемент за доступною ціною з транспортуванням прямо до вас на об'єкт. Ми пропонуємо зручну доставку по Білій Церкві та району до 60 км вантажівкою до 2 тонн з розвантаженням вручну або маніпулятором – вибір залишається за вами.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Цемент?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Цемент?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»