Фільтр за

Бренд

Ціна

 • 101,00 грн - 154,00 грн

СТЯЖКА ДЛЯ ПІДЛОГИ

Товарів 5.

Показано 1-5 з 5 товарів

Активні фільтри

Стяжка для підлоги: характеристики та переваги

Стяжка підлоги відіграє ключову роль у процесі підготовки основи перед монтажем чистового покриття. Її основне завдання – забезпечити рівну та міцну поверхню, яка гарантує довговічність та високу якість фінішного шару. Існує кілька способів заливки підлоги, включаючи цементно-піщану, напівсуху та суху стяжку. Основна відмінність між ними полягає у пропорції води та сухих компонентів. Чим менша вологість суміші, тим зручніше її використовувати, і тим швидше вона висихає.

Яку стяжку підлоги купити

При виборі стяжки важливо враховувати такі фактори:

 • Тип підлоги: важливо знати, яке оздоблювальне покриття буде укладене поверх бази. Наприклад, для плитки рекомендується стяжка з високою міцністю та стійкістю до вологи.
 • Умови експлуатації: вибирайте стяжку, яка може витримувати такі умови без деформації та руйнування.
 • Склад стяжки: від цього залежить її міцність, теплопровідність та час висихання.
 • Бюджет: ціна також є важливим фактором для вибору стяжки.
 • Рекомендації виробника: обов'язково ознайомтеся з рекомендаціями щодо укладання та товщини стяжки від виробника для оптимальної роботи та довговічності покриття.

Цементно-піщана стяжка: класика у вирівнюванні підлоги

Стяжка цементно-піщана за доступною ціною є традиційним матеріалом, який широко використовується у будівництві. Її характеристики та переваги включають:

 • Міцність та надійність: створює міцний та стабільний шар, здатний витримувати високі навантаження.
 • Стійкість до вологи: має хорошу вологостійкість, що робить її чудовим матеріалом для ванних кімнат, кухонь, пралень тощо.
 • Універсальність застосування: підходить для використання у житлових, складських, виробничих та інших приміщеннях.
 • Відмінна адгезія: забезпечує надійне з'єднання з основою, що запобігає відшаруванню.

Напівсуха стяжка: пластичність та швидке висихання

Напівсуха стяжка відрізняється високою пластичністю та зручністю використання. Швидке висихання досягається за рахунок відносно низької вологості суміші та застосування спеціальних добавок. Розглянемо основні характеристики та переваги напівсухої стяжки:

 • Склад та структура: напівсуха стяжка містить цемент, пісок та спеціальні добавки, що надають їй необхідних властивостей. Ці добавки роблять стяжку більш пластичною та стійкою до усадки порівняно з традиційним цементно-піщаним розчином.
 • Швидке схоплювання: однією з основних переваг напівсухої стяжки є можливість швидкого схоплювання, що суттєво скорочує термін виконання робіт.
 • Мінімальний час висихання: завдяки спеціальним добавкам напівсуха стяжка зазвичай має коротший термін висихання у порівнянні з традиційними сумішами.
 • Гнучкість та адаптивність: напівсуха стяжка дозволяє більш точно контролювати товщину шару та варіювати склад відповідно до вимог конкретного проекту.

В цілому, напівсуха стяжка є оптимальним вибором для тих, хто цінує високу якість, швидкість виконання робіт і зручність у процесі укладання.

Суха стяжка: економія часу та ресурсів

Суха стяжка не містить води, що дозволяє розпочинати оздоблювальні роботи негайно після її укладки. Основні переваги сухої стяжки:

 • Процес укладання здійснюється швидко та без зайвого бруду. Суміш легко заповнює навіть важкодоступні місця, забезпечуючи максимальну щільність. Крім того, у сухій сипучій стяжці зручно заховати комунікаційні вузли.
 • Суху стяжку можна укладати на дерев'яні перекриття без застосування спеціального прошарку для їх вологоізоляції.
 • Підходить для ремонту навіть дуже старих та зношених приміщень.
 • Виконує роль додаткової звуко- та теплоізоляції.

Загалом суха стяжка є ефективним і зручним способом вирівнювання підлоги перед укладанням оздоблювальних матеріалів.

Стяжка для теплої підлоги: важливі аспекти

Така стяжка не лише вирівнює поверхню, а й забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій площі приміщення. Особливості стяжки для теплої підлоги:

 • забезпечення хорошої теплопровідності без створення перешкод для рівномірного розподілу тепла;
 • стійкість до високих температур:
 • низька теплопровідність для мінімізації втрат тепла;
 • збереження рівної поверхні стяжки для забезпечення рівномірного розподілу тепла та зручності укладання оздоблювальних матеріалів.

Необхідно враховувати, що різні типи систем теплої підлоги (водяні, електричні) потребують різної товщини стяжки. Наприклад, водяним системам для оптимального теплоперенесення може знадобитися товстіший шар стяжки. Крім того, різні матеріали мають різну теплопровідність і теплоємність, що також впливає на вибір товщини стяжки для теплої підлоги. Наприклад, стяжка на основі цементу зазвичай потребує більшої товщини, ніж стяжка на основі гіпсу.

Правильно виконане стяжки сприяє зниженню енергоспоживання за рахунок ефективного розподілу тепла.

Розрахунок стяжки на 1м2

Правильне обчислення об’єму стяжки допоможе уникнути придбання зайвого матеріалу або його недостатньої кількості.

Щоб розрахувати об’єм стяжки для квадратного метра підлоги, необхідно 1 м2 помножити на бажану товщину стяжки. Наприклад: 1 м2 × 0,1 м = 0,1 кубічного метра, або 100 літрів.

Розрахунок обсягу стяжки для будь-якого приміщення включає наступні кроки:

 1. Визначте площу приміщення у квадратних метрах, помноживши його довжину на ширину.
 2. Визначтеся з товщиною стяжки в сантиметрах і переведіть це значення в метри (наприклад, товщина стяжки 10 см – 0,1 метра).
 3. Помножте площу приміщення на бажану товщину, щоб одержати об'єм стяжки в кубометрах.

Припустимо, ми маємо приміщення площею 20 квадратних метрів, і нам потрібно покрити його стяжкою товщиною 10 см.

Використовуючи формулу, яку ми згадали раніше (площа приміщення × товщина стяжки), підставимо значення: 20 м2 × 0.1 м = 2 м3. Таким чином, для вирівнювання підлоги в кімнаті площею 20 м2 потрібно 2 кубічні метри стяжки. Знаючи об’єм, можна вирахувати, у скільки обійдеться для кімнати 20 квадратних метрів стяжка підлоги 10 см, ціну якої потрібно буде уточнити в конкретному будівельному магазині.

Від чого залежить ціна стяжки підлоги за 1 кв.

Ціна стяжки підлоги за один квадратний метр може варіюватись в залежності від таких факторів:

 • Вид стяжки: різні види стяжки мають різну ціну через відмінності у складі. Наприклад, цементно-піщана стяжка зазвичай є найбільш доступною за ціною, в той час як напівсуха і суха зазвичай коштують дорожче.
 • Виробник: продукція більш відомих і надійних виробників зазвичай має більш високу ціну через їхню репутацію та якість.
 • Марка: різні марки стяжки можуть мати різні характеристики та властивості, що також впливає на ціну. Наприклад, стяжка з додаванням спеціальних компонентів для швидкого схоплювання може коштувати дорожче за звичайну.
 • Об'єм: ціна також може залежати від обсягу упаковки. Великі упаковки можуть мати нижчу ціну за квадратний метр, ніж дрібні.

Як купити стяжку для підлоги

У нашому будівельному магазині ви маєте можливість купити стяжку підлоги в інтернеті або відвідати нас особисто. Наші продавці завжди готові надати вам професійну підтримку, надати необхідну консультацію та допомогти з вибором оптимального варіанту для ваших потреб.

Ми пропонуємо самовивіз та доставку по Білій Церкві +60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна, Фастів, Тараща, Чупира, Піщана, Володарка

Чи є доставка по Україні товару з категорії Стяжка для підлоги?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Стяжка для підлоги?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»