Фільтр за

Бренд

Ціна

  • 59,00 грн - 1 085,00 грн

Країна-виробник

Застосування

Колір

Тип емалі

Тип зв'язуючої речовини

Ступінь блиску

Фактура

Призначення

Тип фарби

Основа зв'язуючої речовини

Компонентність

ЕМАЛЬ

Товарів 319.

Показано 1-40 з 319 товарів

Активні фільтри

Показано 1-40 з 319 товарів

Емаль: гладке та міцне покриття для бетонної підлоги, металу, дерева й інших поверхонь

Емалева фарба ідеально підходить для поверхонь, які потребують довготривалого захисту та привабливого зовнішнього вигляду. Залежно від складу та сфери застосування, розрізняють такі види емалі, як молоткова фарба, фарба по металу, фарба по іржі, фарба по бетону, фарба для підлоги, фарба для радіаторів, фарба для дерева та інших матеріалів.

Чим емаль відрізняється від інших видів фарби

Емаль відрізняється від інших видів фарби своєю здатністю утворювати міцне та глянцеве покриття, стійке до різних впливів. Ось основні відмінності:

  • Склад і текстура: Основний компонент емалі – це алкідні або акрилові смоли, які забезпечують глянцевий та твердий фініш. Інші види, наприклад, латексна або акрилова фарба містять водні дисперсії полімерів, які дають матове або напівматове покриття. Масляні фарби містять олії та пігменти, що створюють більш м'яку та гнучку поверхню.
  • Фінішне покриття. Емаль, у тому числі фарба для бетонної підлоги або фарба для радіаторів, утворює тверду, глянцеву і часто гладку поверхню, стійку до механічних пошкоджень, вологи та хімічних впливів. Інші фарби можуть давати матове, напівматове або сатинове покриття, яке може бути менш стійким до зовнішніх впливів, але часто більш простим у нанесенні та виправленні дефектів.
  • Застосування та стійкість. Емаль, зокрема, ПФ 115 та інші, використовується для поверхонь, що потребують високої міцності. Вона має гарну покриваність і довговічність. Водоемульсійна фарба часто використовується для внутрішніх стін та стель, де важливі легкість у нанесенні та можливість «дихання» поверхні. Олійні фарби застосовуються для декоративних елементів та меблів, де потрібен глибокий колір та гладка текстура.
  • Особливі властивості. Деякі види емалей, такі як молоткова фарба, фарба по іржі або фарба 3 в 1 по металу, мають унікальні властивості, що дозволяють приховувати дефекти поверхні або наноситися без попередньої обробки іржі.
  • Термостійкість. Термостійкі емалі, такі як фарба для радіаторів, можуть витримувати високі температури без зміни кольору та структури. У той час як водоемульсійні та латексні фарби, як правило, не призначені для використання на гарячих поверхнях.
  • Час висихання. Цей параметр може змінюватись, але часто емалі сохнуть швидше завдяки розчинникам у їхньому складі. Олійні фарби сохнуть набагато довше.

Розглянемо деякі види емалей докладніше.

Молоткова фарба

Це спеціальна фарба для металу, яка створює унікальний текстурований ефект, що нагадує сліди від молотка. Вона не тільки надає виробам декоративного вигляду, а й має високі антикорозійні властивості, що робить її ідеальною для фарбування металевих поверхонь.

ПФ-115

Емаль ПФ-115 – одна з найпопулярніших видів алкідних емалей. Вона використовується для фарбування металевих, дерев'яних та бетонних поверхонь як усередині приміщень, так і на вулиці. ПФ-115 відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів та гарною покриваністю.

Фарба по іржі

Це спеціалізована фарба, яка застосовується для захисту металу, ураженого корозією. Вона не вимагає попереднього видалення іржі і може наноситися прямо на пошкоджену поверхню, утворюючи надійне захисне покриття.

Фарба 3 в 1 по металу

Фарба 3 в 1 по металу поєднує три функції: грунтування, антикорозійний захист і декоративне фінішне покриття. Вона зручна у використанні, оскільки дозволяє заощадити час на підготовку поверхні та нанесення декількох шарів.

Фарба для радіаторів

Така фарба призначена для фарбування опалювальних приладів. Вона стійка до високих температур та не жовтіє з часом. Фарба для радіаторів забезпечує довговічне та естетичне покриття, стійке до частих температурних перепадів.

Фарба по бетону

Застосовується для фарбування бетонних конструкцій. Вона захищає поверхню від механічних пошкоджень, вологи та хімічних речовин. Використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Фарба для бетонної підлоги

Призначена для фарбування бетонних покриттів, що піддаються інтенсивним навантаженням. Вона стійка до стирання, механічних впливів та хімічних речовин, що робить її ідеальною для використання в гаражах, складах та промислових приміщеннях.

Фарба для дерева

Ця фарба захищає дерев'яні поверхні від вологи, плісняви та ультрафіолетового випромінювання. Як правило, вона зберігає текстуру деревини і може використовуватися як усередині приміщень, так і на вулиці.

Акрилова фарба

Акрилова фарба – це фарба на водній основі, яка підходить для фарбування різних поверхонь, включаючи дерево, метал та бетон. Вона швидко сохне, не має неприємного запаху та відрізняється високою екологічністю. Акрилова фарба утворює довговічне та еластичне покриття, стійке до вицвітання й розтріскування.

Купити емаль: ціна та доставка

Ціна на емаль залежить від кількох факторів:

  • Тип та склад фарби. Наприклад, акрилова фарба може бути дорожчою за алкідну через свої екологічні характеристики і довговічність.
  • Сфера застосування: спеціальні фарби, такі як термостійкі або емаль для іржі, часто мають більш високу ціну.
  • Виробник: відомі бренди можуть пропонувати дорожчу продукцію, гарантуючи високу якість.

Наш будівельний магазин пропонує конкурентні ціни і зручну доставку придбаного товару.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Емаль?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Емаль?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»