Фільтр за

Бренд

Ціна

 • 449,00 грн - 549,00 грн

БЛОК-ХАУС ТА ФАЛЬШБРУС

Товарів 7.

Показано 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

Показано 1-7 з 7 товарів

Блок-хаус та фальшбрус: імітація дерев’яного зрубу

Фальшбрус та блок хаус – це популярні будівельні матеріали для оздоблення, які поєднують в собі природну красу, функціональність та довговічність. Використовуються як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт, а вибір між ними залежить від ваших конкретних потреб і бюджету.

Блок хаус із сосни

Блок-хаус (або блокхаус) – це оздоблювальний матеріал, що імітує поверхню оциліндрованого брусу. Він часто використовується для створення вигляду дерев’яного зрубу.

Переваги блок хаусу:

 • Естетичний вигляд: імітація бруса надає будинку природного і стильного вигляду.
 • Теплоізоляція: завдяки природним властивостям сосни, блокхаус забезпечує відмінну теплоізоляцію.
 • Довговічність: за належного догляду матеріал служить багато років.
 • Простота монтажу: система «шип-паз» дозволяє швидко і легко встановлювати блок-хаус.

Блокхаус використовується для облицювання фасадів будинків, а також чудово підходить для створення затишних інтер'єрів у житлових приміщеннях, лазнях та саунах.

Блок хаус ціна за м2 

Одним з головних факторів, що впливає на вартість блок-хауса, є його товщина. Від товщини залежить не тільки ціна, а й експлуатаційні характеристики матеріалу:

 • Тонкий блок-хаус 20 мм: легкий, зручний у монтажі, підходить для внутрішнього оздоблення. Але він менш міцний і має обмежені теплоізоляційні властивості. 
 • Середній блок хаус 28 мм: підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення, але потребує більш ретельного монтажу.
 • Товстий блокхаус 35 мм: вирізняється високою міцністю та відмінними теплоізоляційними властивостями, ідеальний для зовнішнього оздоблення. Але він складніший у монтажі та більше коштує.

Серед інших параметрів, що впливають на ціну блок-хауса - тип деревини. Найпоширенішим і найдоступнішим варіантом є блок хаус із сосни. За відносно низької ціни цей матеріал відмінно виконує свою функцію. 

Фальшбрус із сосни

Фальшбрус, або імітація бруса – це оздоблювальний матеріал, який на вигляд нагадує класичний брус, але має більш просту конструкцію та монтаж.

Переваги фальш-брусу:

 • Простота монтажу: легка система кріплення дозволяє швидко встановлювати фальш брус.
 • Універсальність: підходить для різних типів оздоблення – як зовнішнього, так і внутрішнього.
 • Теплоізоляція: забезпечує хороший рівень тепло- та звукоізоляції.

Фальшбрус використовується для облицювання стін і стель у житлових приміщеннях, офісах та комерційних будівлях, а також для обшивки фасадів, альтанок, терас.

Фальш-брус ціна

Вартість імітації зазвичай нижча, але при цьому фальш-брус зберігає всі естетичні та функціональні переваги справжнього бруса.

Ціна дошки залежить від її товщини, ширини та довжини. На сайті вказана ціна за кв. м. метр.

Як купити

Перш ніж купити блок хаус або фальшбрус, оцініть якість деревини.Вибирайте матеріал з мінімальною кількістю сучків та дефектів. Також переконайтеся, що профіль «шип-паз» виконаний якісно і забезпечує надійне з'єднання. Порівняйте ціни: ознайомтеся з пропозиціями ринку та оберіть оптимальний варіант.

В нашому будівельному магазині ви можете купити фальш брус чи блок-хаус за прийнятною ціною, і при цьому отримаєте гарантовано якісний матеріал.

Доставка

Ми здійснюємо доставку придбаного товару власним транспортом по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливинки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна , Чупира, Пищики, Піщана, Володарка. Також можливе відправлення Новою поштою.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Блок-хаус та фальшбрус?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Блок-хаус та фальшбрус?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»