АРМАТУРА МЕТАЛЕВА

Товарів 7.

Показано 1-7 з 7 товарів

Активні фільтри

Показано 1-7 з 7 товарів

Арматура металева: різні розміри та вигідна ціна за метр

Що таке арматура металева? Це сталеві прути різних діаметрів, які використовуються для армування бетонних конструкцій. Вони забезпечують підвищену міцність та стійкість споруд до різних навантажень, що робить їх невід'ємною частиною будівництва житлових та промислових споруд, мостів, доріг та інших об'єктів інфраструктури.

Наш інтернет-магазин будівельних матеріалів пропонує широкий асортимент сталевої рифленої арматури та кругляка, який відповідає високим стандартам якості та безпеки. У нас ви можете купити арматуру 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм, 16 мм, 20 мм. Ціна за метр вказана на нашому сайті, тож ви легко можете розрахувати вартість необхідної вам кількості арматури.

Арматура 8 мм

Сталева арматура діаметром 8 мм використовується для армування бетонних конструкцій з невеликими навантаженнями, наприклад:

  • для будівництва стін, перекриттів, фундаментів та інших елементів конструкцій одноповерхових житлових будинків;
  • для спорудження невеликих споруд, таких як гаражі, бесідки, сараї та інше;
  • у ландшафтному дизайні, зокрема, для зміцнення і надання форми доріжкам, квітникам тощо;
  • для армування бетонних виробів, таких як блоки для огорож, стовпи, бордюри та інше;
  • для зміцнення та відновлення бетонних конструкцій під час ремонтних робіт, наприклад, при зміцненні старих стін, сходів, балконів тощо.

Арматура діаметром 8 мм забезпечує необхідну міцність та стійкість конструкцій за відносно невеликих навантажень, завдяки чому вона широко використовується в різних будівельних проектах.

Арматура 10 мм

Металева арматура діаметром 10 мм зазвичай використовується для армування фундаментів та інших елементів під час спорудження будинку. Вона забезпечує здатність конструкції витримувати достатньо великі навантаження без деформації, руйнування або втрати її функціональних характеристик.

Арматура 12 мм

Сталева арматура діаметром 12 мм – один із найпопулярніших видів металопрокату, який використовується для широкого спектру робіт: від армування несучих залізобетонних конструкцій житлового будинку або комерційної будівлі до спорудження парканів, сходів, настилів, решіток тощо. Арматура 12 мм має достатньо високу навантажувальну здатність, що визначає її вибір для проектів, які вимагають стійкості в умовах значних механічних навантажень.

Кругляк (арматура А240С)

Будівельна арматура А240С (кругляк, круг сталевий, пруток) – це гладкі металеві прути круглого перерізу, виготовлені з вуглецевої сталі марок Ст3кп, Ст3пс, Ст3сп. Арматура металева класу А240С вважається універсальним виробом металопрокату та використовується в різних галузях:

  • у монолітному будівництві для забезпечення міцності та стійкості бетонних конструкцій;
  • при виготовленні петель для залізобетонних виробів – стін, плит, балок тощо;
  • у будівництві тимчасових споруд (ангарів, навісів тощо), де потрібен швидкий та надійний монтаж;
  • при виробництві метизів - гайок, болтів, шурупів тощоо;
  • для армування фундаменту, зазвичай у поєднанні з рифленою арматурою.

Крім того, кругла гладка арматура А240С може застосовуватися для підвищення міцності перекриттів, колон, балок, сходів та інших елементів конструкцій.

Довжина арматури металевої

Довжина металопрокату визначає зручність транспортування, монтажу та загальну ефективність проекту. Зазвичай арматура поставляється довжиною 6 або 12 м, проте ми надаємо можливість нашим клієнтам придбати арматуру за розмірами, що найбільше відповідають їхнім потребам. У нашому магазині будівельних матеріалів металева арматура продається по 2 м, 3 м, 4 м або 6 м. Крім цього, ми надаємо послуги порізки (платно) відповідно до індивідуальних побажань замовника.

Доставка

Ми здійснюємо доставку придбаного товару по Білій Церкві плюс 60 км – Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озірна, Фастів, Тараща, Чупира, Ольшаниця, Пищики, Піщана, Володарка.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Арматура металева?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Арматура металева?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»