Оплата 

Готівкою

Покупку можна сплатити готівкою при отриманні. До кожного замовлення додається товарний чек.


Безготівковий спосіб оплати (для юридичних осіб)

Якщо Ви вирішили оплатити Ваше замовлення за допомогою банківського переказу, то під час оформлення замовлення Вам необхідно вибрати тип оплати «Безготівкова» і заповнити рекомендовані поля. 

Щойно Ваше замовлення буде оформлене, наш менеджер зв'яжеться з Вами за телефоном для підтвердження замовлення та відправлення Вам рахунку по факсу або ж на Ваш e-mail.

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

При виборі безготівкового способу оплати замовлення відвантажується після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням з паспортом (одержувачем може бути тільки той працівник, на якого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом. 

При оформленні замовлення юридичній чи фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи: 

- свідоцтво про реєстрацію, 

- свідоцтво платника ПДВ (при наявності), 

- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).


Оплата онлайн 

Для оплати замовлень онлайн банківською картою Visa і MasterCard виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати «Оплата онлайн». 

Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної карти і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення.

Якщо з будь-яких причин платіжна система не приймає оплату Вашою картою, Ви автоматично повернетесь на сторінку оформлення замовлення, де зможете вибрати інший спосіб оплати. 

Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Для отримання замовлення від перевізника необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або посвідчення водія) та номер товарно-транспортної накладної (ТТН), що буде надісланий SMS-повідомленням після відправлення.


Передоплата

Передоплата завжди береться у разі оформлення замовлень на:

 - відрізний товар;

- замовлення з фактичною або об’ємною вагою понад 100 кг;

- замовлення, вартість яких перевищує 50 тис. грн.