Готівкою

Замовлення можна оплатити готівкою при отриманні у кур’єра або у відділенні перевізника накладеним платежем (за умови часткової передоплати).

Переказом на картку

Якщо Ви вирішили оплатити товар переказом на картку або за банківськими реквізитами, то під час оформлення замовлення Вам необхідно вибрати тип оплати «Оплата банківським переказом». 

Після оформлення Вами замовлення на сайті наш менеджер зв'яжеться з Вами телефоном для його підтвердження та надішле реквізити для оплати у зручний для Вас спосіб.

Переказ коштів здійснюється виключно на банківські реквізити ФОП Масюк Наталія Володимирівна.

При виборі оплати банківським переказом замовлення відвантажується після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Для отримання замовлення від перевізника необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або посвідчення водія) та номер товарно-транспортної накладної (ТТН), що буде надісланий SMS-повідомленням після відправлення.

Безготівковий спосіб оплати (для юридичних осіб)

Щойно Ваше замовлення буде оформлене, наш менеджер зв'яжеться з Вами за телефоном для підтвердження замовлення та відправлення Вам рахунку на e-mail або у інший зручний для Вас спосіб.

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

При виборі безготівкового способу оплати замовлення відвантажується після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом із товаром.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням з паспортом (одержувачем може бути тільки той працівник, на якого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом. 

При оформленні замовлення юридичній чи фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи: 

- свідоцтво про реєстрацію, 

- свідоцтво платника ПДВ (при наявності), 

- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Повна передоплата

Повна передоплата завжди береться у разі оформлення замовлень на:

- відрізний товар;

- товар, що поставляється під замовлення;

- товар, що не підлягає обміну та поверненню згідно із законодавством.