Фільтр за

Бренд

Ціна

  • 138,00 грн - 1 873,00 грн

Основа зв'язуючої речовини

ШТУКАТУРКА

Товарів 22.

Показано 1-22 з 22 товарів

Активні фільтри

Показано 1-22 з 22 товарів

Штукатурки

Штукатурка – це різновид оздоблювального матеріалу, яка поділяється на два основні типи: звичайну та декоративну. Звичайна штукатурка застосовується для вирівнювання та створення міцної поверхні під подальше оздоблення, тоді як декоративна, або фактурна штукатурка, використовується для надання стінам особливої текстури.

У нашому магазині представлена як звичайна штукатурка: цементно-вапняна, мінеральна, гіпсова, так і різноманітна декоративна: мозаїка, короїд, баранець, камінцева, венеціанська штукатурка. Кожна з них має своє призначення.

Гіпсова штукатурка чи цементна (мінеральна) – що краще?

Вибір між гіпсовою та цементною штукатуркою залежить від умов її застосування.

Гіпсова штукатурка – це класичний варіант для вирівнювання та оздоблення стін і стель у приміщеннях з нормальним рівнем вологості. Вона легко наноситься, швидко висихає і має гарну адгезію до основи. Буває стартова штукатурка, фінішна та універсальна, наприклад, популярна гіпсова штукатурка Ротбанд (Knauf Rotband).

Мінеральна штукатурка на основі цементу краща, якщо потрібна міцна і стійка до зовнішніх впливів обробка. Також вона добре підходить для створення декоративних елементів та облицювання.

Цементно-вапняна штукатурка застосовується усередині приміщень. Вона буває ручного та механічного нанесення. 

Цементна штукатурка нерідко збагачується перлітом або полімерами і використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Гіпсова машинна штукатурка

Головною особливістю суміші для машинного нанесення є те, що матеріал застигає не так швидко, як звичайні розчини. Крім того, машинні штукатурки, наприклад, Крумікс КМ-75 або гіпсова штукатурка МП-75 КНАУФ, ціна якої трохи вища, містять спеціальні добавки, що забезпечують їх міцність та еластичність. Це дозволяє рівномірно наносити та розподіляти розчин на великій площі без ризику появи розривів чи нерівностей.

Декоративна штукатурка: мозаїка, короїд, баранець, камінцева

Це особливий вид оздоблювального матеріалу, який використовується для створення унікальних текстур і дизайнерських ефектів. До цієї категорії входять різні види декоративних штукатурок, кожна з яких має свої унікальні властивості:

  • Мозаїчна штукатурка імітує текстуру мозаїки, що складається з дрібних шматочків різних форм та кольорів. Вона дозволяє створювати яскраві та оригінальні візерунки на поверхні стін. Звертаємо вашу увагу на те, що ми є офіційною точкою, яка виготовляє мозаїчну штукатурку на місці протягом 1-2 днів (залежно від кількості відер), тоді як інші продавці працюють під замовлення, через що покупцеві доводиться чекати два тижні на поставку від виробника.
  • Короїд надає поверхням об'єму та створює цікавий візуальний ефект, який нагадує сліди жука-короїда на дереві.
  • Штукатурка "баранець" характеризується м'якими хвилястими візерунками на поверхні і часто використовується для створення ефекту об'єму та гри світла і тіні.
  • Камінцева штукатурка – це більш просунутий варіант традиційної «шуби». На зміну цементно-піщаним розчинам прийшли готові до роботи акрилові та силіконові суміші у відрах (тонуємо колерувальною машиною безпосередньо в магазині), а також сухі суміші у мішках (фарбуються зверху фарбою),  хоча дешева та проста цементна штукатурка також не поступається своїми позиціями. Мінеральний наповнювач (мармуровий чи гранітний) може мати розмір часток від великого піску до дрібної гальки (від 1 до 4 мм).

Венеціанська штукатурка: елегантність та стійкість до зносу

За допомогою цієї суміші майстер створює на поверхні стіни унікальний ефект мармуру або натурального каменю, який надає інтер'єру розкішного та вишуканого вигляду.

Особливості веніціанської штукатурки:

  • неймовірно гладка та блискуча текстура;
  • гра світла та тіні;
  • довговічність;
  • універсальність застосування;
  • варіативність дизайнерських ефектів.

Як купити штукатурку

При виборі матеріалу важливо враховувати як його зовнішній вигляд і текстуру, так й особливості поверхні, на яку він наноситься, і навіть умови експлуатації. Наші фахівці завжди готові допомогти вам підібрати підходящий варіант і дати професійні поради щодо вибору та застосування штукатурки.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Штукатурка?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Штукатурка?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»