Фільтр за

Ціна

  • 669,00 грн - 1 525,00 грн

ФАНЕРА

Товарів 9.

Показано 1-9 з 9 товарів

Активні фільтри

Показано 1-9 з 9 товарів

Фанера: що потрібно знати перед купівлею

Виготовлення фанери - це складний технологічний процес, який у різних виробників може дещо відрізнятися, але в цілому методика залишається схожою. Спочатку деревину розпилюють на тонкі шари, які потім сортують і сушать. Після цього вони лимуються і склеюються під високим тиском і при високій температурі. Після склеювання фанера піддається пресуванню для створення щільного та міцного матеріалу. Від кількості шарів залежить товщина фанери: 4 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм, 16 мм, 18 мм, 21 мм і більше.  Під час виготовлення фанера може піддаватися додатковій обробці (наприклад, якщо потрібна фанера вологостійка або ламінована). Після цього вона ріжеться на необхідні розміри та форми. 

Розміри фанери зазвичай стандартизовані, найпоширеніший формат: 1525х1525 мм.

Яку фанеру купити

При виборі фанери важливо врахувати кілька факторів:

  • Товщина. Для легких конструкцій чи декоративних виробів підійде фанера 4 мм, тоді як для несучих елементів або меблів краще купити фанеру 10 мм і товщу.
  • Сортність. Цей показник визначається кількістю сучків та інших дефектів на поверхні фанери. Він майже не впливає на міцність, але сорт береться до уваги, якщо важливий зовнішній вигляд майбутньої конструкції.
  • Стійкість до вологи: Якщо плануєте зовнішні роботи, оберіть вологостійку фанеру. Вона містить спеціальний клей, який запобігає руйнуванню матеріалу у несприятливих умовах експлуатації.
  • Додаткове покриття. Ламінована фанера має додатковий захисний шар, який робить її більш стійкою до пошкоджень та поліпшує зовнішній вигляд.

Як підібрати товщину фанери

Товщина фанери прямо впливає на її міцність, але це не означає, що чим товща фанера, тим краще. Адже товщина також впливає на вагу і вартість матеріалу. Тому важливо купити фанеру, ціна, вага і товщина якої є оптимальними для вашого конкретного проекту.

Зазвичай, фанеру поділяють на тонку (до 6 мм), середньої товщини (8-15 мм) і товсту (від 18 мм). У нас в наявності є: 

  • Фанера 4 мм: використовується для облицювання стін та монтажу легких внутрішніх перегородок, панелей, рам й інших декоративних елементів. Також тонка фанера незамінна в авіамоделюванні, виробництві тари тощо.
  • Фанера 8 мм: Підходить для виготовлення декоративних панелей, підвісних стель, підвіконь, легких меблів, ящиків та інших невеликих конструкцій.
  • Фанера 10 мм: широко використовується в будівництві, а також у виробництві меблів, дизайні інтер’єру тощо.  
  • Фанера 16 мм: Ідеально підходить для створення меблів, шаф, крісел, столів та інших виробів, які потребують великої міцності.
  • Фанера 18 мм: Використовується для конструкцій, які мають бути особливо міцними та стійкими.

Ми також реалізуємо фанеру під замовлення товщиною  9, 12, 15,  21 мм.


Як визначити сорт фанери

Цифри на етикетці, наприклад, сорт 4/4 або сорт 3/4, вказують на ступінь допустимих дефектів.

  • Число перед косою (/) вказує на кількість дефектів або неоднорідностей, які допускаються на лицьовому шарі фанери.
  • Число після косої (/) вказує на кількість дефектів, які допускаються на зворотному шарі.

Таким чином, сорт 4/4 означає, що допускаються чотири дефекти на лицьовому шарі і чотири – на зворотному. А сорт 3/4 вказує, що допускаються три дефекти на лицьовому шарі і чотири – на зворотному.

Ці числа можуть варіюватися в залежності від виробника та регіональних стандартів, але практично завжди більш високі числа вказують на більшу кількість дефектів, тоді як нижчі числа позначають меншу кількість недоліків і, відповідно, вказують на вищий сорт матеріалу.

Фанера вологостійка

Однією з основних переваг вологостійкої фанери є застосування спеціального клею при її виробництві, який надає матеріалові водостійких властивостей та забезпечує міцність навіть при тривалому контакті з вологою. Крім того,  вологостійка фанера часто має оброблені краї, щоб запобігти проникненню вологи в її структуру через кромки. 

Зазвичай, такий тип фанери використовується для обшивки дахів та фасадів будівель, спорудження веранд, альтанок, виготовлення садових меблів, а також він ідеально підходить для використання у ванних кімнатах та на кухнях. 

Фанера ламінована

Фанера ламінована – це спеціальний вид фанери, який має тонкий захисний шар з меламінової смоли або паперу, нанесеного під впливом тепла і тиску. Перевагами такого матеріалу є його вологостійкість, додатковий захист від механічних пошкоджень та естетична привабливість. Головний недолік - висока ціна порівняно зі звичайною фанерою. 

Доставка

Наш інтернет-магазин будівельних матеріалів пропонує зручні умови доставки власним транспортом по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озірна, Фастів, Тараща, Чупира, Ольшаниця, Пищики, Піщана, Володарка. 

Чи є доставка по Україні товару з категорії Фанера?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Фанера?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»