Фільтр за

Бренд

Ціна

  • 295,00 грн - 565,00 грн

Товщина, мм

Вид листа

Довжина, м

ГІПСОКАРТОН

Товарів 10.

Показано 1-10 з 10 товарів

Активні фільтри

Показано 1-10 з 10 товарів

Купити гіпсокартон: ціна, вибір та застосування

Гіпсокартон, також відомий як ГКЛ – це плитний  будівельний матеріал, що складається з гіпсового сердечника, укріпленого паперовими оболонками. Зазвичай використовується для створення перегородок та облицювання стін і стелі.    

Гіпсокартон ціна

Вартість гіпсокартону залежить від кількох факторів: типу матеріалу, його розмірів, виробника та додаткових властивостей:

  • Тип матеріалу. Крім звичайного, існують вологостійкий гіпсокартон та вогнестійкий. Кожен має свої унікальні властивості, що може впливати на його ціну.
  • Розміри. Більша довжина чи товщина ГКЛ  вимагає більше сировини та ресурсів для виробництва, що підвищує вартість гіпсокартону.
  • Виробник. Відомі бренди можуть встановлювати вищі ціни на свою продукцію через їхню репутацію, якість та гарантії. На українському будівельному ринку найпоширенішим є універсальний гіпсокартон Кнауф, ціна та властивості якого найбільш співрозмірні між собою, що робить цей матеріал оптимальним вибором для різних будівельних проектів. Також затребуваним є гіпсокартон Плато, зокрема вогнетривкий ГКЛ  і тонкий гіпсокартон  для стелі і стін від цього виробника. 

Розміри гіпсокартона

Довжина листа гіпсокартону може варіюватися від 2000 мм до 3000 мм, хоча існують й інші варіанти. Ширина, як правило, залишається сталою – 1200 мм.

Найбільш популярним на ринку є гіпсокартон 2500х1200 мм. Такий розмір забезпечує зручність при транспортуванні та монтажі, оскільки лист може легко пройти через стандартні дверні отвори та коридори. Крім того, він дозволяє мінімізувати втрати матеріалу за рахунок зменшення кількості розрізів та відрізів. 

Окрім стандартного розміру, в нашому будівельному магазині представлений великоформатний  гіпсокартон 3000х1200 мм,  а також спеціалізований, вогнетривкий і стельовий гіпсокартон 2000х1200 мм.

У свою чергу, товщина гіпсокартону може варіюватися від 9 мм до 15 мм, але найпоширенішими є два розміри: 9,5 мм і 12,5 мм.

ГЛК завтовшки 9,5 мм – це зазвичай гіпсокартон потолочний. Він часто використовується для створення декоративних елементів, таких як вбудовані полиці та арки. Хоча може застосовуватися і для облицювання прямих стін та встановлення перегородок, але тільки в сухих приміщеннях без особливих умов експлуатації. 

Більш універсальною є товщина 12,5 мм. Такий гіпсокартон може застосовуватися для облицювання стін, створення перегородок та монтажу стель у різних типах приміщень.

Вага гіпсокартону  

Гіпсокартон – це легкий пористий матеріал, що дозволяє зменшити навантаження на конструкції та спростити процес монтажу. Зокрема, стандартний лист гіпсокартону 1200х2500 мм завтовшки 12,5 мм важить 29 кілограмів. Такий само лист завдовжки 3 метри важитиме 35 кг, а двометровий гіпсокартон товщиною 9,5 мм – 18 кг.  

Однак, не заважаючи на свою легкість, гіпсокартон є достатньою міцним будівельним матеріалом, щоб дозволяє йому якісно виконувати свої функції.

Гіпсокартон вологостійкий

Візуально вологостійкий гіпсокартон можна відрізнити від звичайного за характерною текстурою та зеленим забарвленням паперової оболонки. Спеціальний склад гіпсу та особливе покриття забезпечують захист від впливу вологи. Як правило, про водостійкі властивості гіпсокартону повідомляють додаткові піктограми на упаковці.

Використання вологостійкого матеріалу є важливим для попередження його пошкоджень та деформацій у приміщеннях з підвищеною вологістю. Це забезпечує міцну та надійну основу для будівельних конструкцій, дозволяючи зберігати цілісність стін та стель навіть у умовах високої вологості.   

Гіпсокартон вогнестійкий

Такий гіпсокартон має спеціальні добавки або покриття, які надають йому вогнестійких властивостей. Особливе маркування підтверджує відповідність цього матеріалу стандартам пожежної безпеки. 

Вогнестійкий гіпсокартон використовується в офісах та інших громадських приміщеннях. Його застосування дозволяє зменшити ризик пожежі та мінімізувати шкоду, яка може бути завдана в разі виникнення вогню.

Супутні матеріали

Для забезпечення стійкості та надійності будівельних конструкцій, важливо вибрати правильний клей та профіль для гіпсокартону. Вони відіграють ключову роль при монтажі та дозволяють створювати міцні і довговічні конструкції. Зокрема, клей для гіпсокартону повинен бути міцним, стійким до вологи та механічних навантажень, а також швидкосохнучим. Профіль для гіпсокартону повинен мати достатню міцність та стійкість до навантажень. Тому важливо, щоб профілі були зроблені з якісного матеріалу і відповідали вимогам будівельних стандартів.

Умови доставки

Бажаєте купити гіпсокартон, але є проблеми з транспортуванням? Ми пропонуємо швидку та зручну доставку по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озірна, Фастів, Тараща, Чупира, Ольшаниця, Пищики, Піщана, Володарка.

Нехай будівництво буде легким та зручним разом з нашим інтернет-магазином!

Чи є доставка по Україні товару з категорії Гіпсокартон?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Гіпсокартон?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»