Фільтр за

Бренд

Ціна

  • 240,00 грн - 405,00 грн

САМОВИРІВНЮВАЛЬНА ПІДЛОГА

Товарів 6.

Показано 1-6 з 6 товарів

Активні фільтри

Самовирівнювальна підлога: швидко, просто та ефективно

Самовирівнююча підлога являє собою рідкий розчин на основі цементу і гіпсу, збагачений спеціальними присадками. У будівельних магазинах її можна купити у вигляді сухої суміші, найчастіше у мішках по 25 кг.

Перед використанням самовирівнюючу сумішї розводять водою відповідно до вказаних на упаковці пропорцій і негайно наносять на підготовлену поверхню. Це особливо важливо через короткий час застигання розчину, який зазвичай становить не більше півгодини.

Переваги самовирівнюючої стяжки

Така стяжка, також відома як самовирівнювальна наливна підлога, має ряд унікальних характеристик. Її головні переваги:

  • ідеально рівна поверхня: при правильному застосуванні та дотриманні технології самовирівнююча стяжка забезпечує бездоганно гладку основу для укладки підлогових покриттів;
  • швидке висихання: самовирівнювальна суміш має високу швидкість застигання, що дає змогу швидко й ефективно завершити роботи з підготовки поверхні;
  • мінімальне навантаження на несучі конструкції: завдяки низькій витраті матеріалу і легкості укладання, самовирівнювальна підлога не створює зайвого навантаження на конструкції будівлі;
  • водостійкість і вогнестійкість: стяжка на основі самовирівнюючих сумішей має високу стійкість до впливу вологи і вогню, що робить її ідеальним рішенням для широкого спектру приміщень.

Особливості застосування

Слід зазначити, що хоча зазвичай вирівнююча суміш для підлоги завдяки своїй еластичності підходить для більшості завдань, деякі ситуації вимагають спеціалізованого її складу. Наприклад, тріщиностійка самовирівнююча суміш для теплої підлоги Ceresit CN 69 товщиною 3-15 мм, є ідеальним вибором для створення комфортної та ефективної системи опалення в приміщенні.

Також слід врахувати, що самовирівнююча підлога є завершальним етапом створення рівної основи. Вона допомагає усунути дрібні дефекти цементної стяжки та частково вирівняти горизонтальні перепади. Товщина наливки може змінюватись в залежності від складу суміші, проте не рекомендується використовувати даний розчин для усунення нерівностей більше 20 мм. Це може призвести до порушення технології та появи тріщин, а також обійдеться дорожче, ніж застосування звичайної цементної стяжки.

В цілому, технологія укладання самовирівнювальної підлоги відрізняється простотою і не вимагає особливих навичок. Вона включає підготовку основи, гідроізоляцію підлоги і швидку заливку всієї площі одним контуром (тому потрібно відразу приготувати достатню кількість суміші).

Незважаючи на численні переваги, варто враховувати і деякі недоліки самовирівнюючої підлоги, такі як висока ціна і низька звуко- і теплоізоляція. Однак, з урахуванням її ефективності і міцності, самовирівнюючі суміші залишаються одним з найбільш затребуваних матеріалів для підготовки поверхонь перед укладанням підлогових покриттів.

Як купити вирівнюючу суміш для підлоги

У нашому будівельному магазині ви маєте можливість купити суміш по інтернету або відвідати нас особисто в місті Біла Церква. Наші продавці завжди готові надати необхідну консультацію та допомогти з вибором оптимального варіанту для ваших потреб.

Доставка нашим транспортом доступна по Білій Церкві +60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озірна, Фастів, Тараща, Чупира, Ольшаниця, Пищики, Піщана, Володарка.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Самовирівнювальна підлога?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Самовирівнювальна підлога?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»