ФАРБА ФАСАДНА

Товарів 38.

Показано 1-38 з 38 товарів

Активні фільтри

Показано 1-38 з 38 товарів

Фарба фасадна: спеціально для зовнішніх стін

Спеціалізована фасадна фарба на водній основі захищає стіни будівель від впливу зовнішніх факторів та забезпечує їх естетичний вигляд на довгі роки.

Фарба фасадна: сфери застосування

Завдяки своїм захисним та декоративним властивостям фасадна фарба для стін знаходить широке застосування у різних типах будівель та споруд:

 • Житлові будинки: водоемульсійна фарба для зовнішніх робіт використовується для фарбування зовнішніх стін приватних будинків, багатоквартирних будинків та котеджів.
 • Комерційні об'єкти: офісні будівлі, торгові центри, склади та інші комерційні споруди потребують довговічного та естетичного оздоблення.
 • Громадські споруди: школи, лікарні, адміністративні будівлі та інші громадські установи також потребують якісного захисту фасадів.
 • Індустріальні об'єкти: заводи, фабрики та інші промислові споруди потребують стійких до агресивних умов фарб.

Фарба для стін: чим фасадна фарба відрізняється від інтер'єрної

Фарби для зовнішніх і для внутрішніх робіт мають різні властивості та призначені для різних умов експлуатації. Розглянемо основні відмінності фасадної фарби від інтер'єрної:

 • Стійкість до зовнішніх умов: фасадні фарби розроблені для захисту від ультрафіолетового випромінювання, вологи, температурних коливань та забруднень. Інтер'єрні фарби не мають такої високої стійкості до погодних умов.
 • Довговічність: фасадна фарба повинна зберігати свої властивості та зовнішній вигляд протягом багатьох років, тоді як до інтер'єрних  фарб не висуваються такі жорсткі вимоги.
 • Склад: фасадні фарби часто містять добавки, які забезпечують стійкість до плісняви, грибків та водоростей, що не завжди потрібно для інтер'єрних фарб.
 • Паропроникність: фасадні фарби повинні дозволяти стінам "дихати", запобігаючи накопиченню вологи всередині конструкції.

Акрилова фарба

Фасадна акрилова фарба популярна завдяки своїй еластичності, стійкості до вицвітання та довговічності. Вона підходить для більшості типів поверхонь та забезпечують надійний захист від атмосферних впливів.

Фарба силіконова

Ця фарба відрізняється високою паропроникністю та водовідштовхувальними властивостями, що робить її ідеальною для будівель, розташованих в районах з частими опадами та підвищеною  вологістю повітря.

Латексна фарба

Латексні фарби на водній основі також можуть використовуватися для фасадних робіт. Вони екологічні, легко наносяться та швидко сохнуть, забезпечуючи довговічне покриття.

Фактурна фарба

Фактурна (або структурна) фасадна фарба дозволяє створювати на поверхні стін декоративні ефекти, наприклад, імітувати штукатурку чи камінь. Вона не лише прикрашає, а й приховує дрібні дефекти стін.

Фарба для цоколя

Хоча фарба для цоколю може бути замінена фасадною фарбою, вони не є ідентичними та розробляються з урахуванням специфічних вимог до кожної з них.

Цоколь будівлі - це нижня частина стіни, яка безпосередньо контактує із землею і схильна до підвищених механічних і вологих навантажень. Тому цокольна фарба має особливі характеристики:

 • Цоколь схильний до ударів, стирання та інших фізичних впливів, тому фарба для цієї частини будівлі повинна бути особливо міцною.
 • Цоколь часто контактує з ґрунтовими водами та опадами, що вимагає від фарби підвищеної водовідштовхувальної здатності.
 • Контакт із дорожніми реагентами та солями, що використовуються взимку, вимагає від фарби хімічної стійкості.
 • Зважаючи на високу вологість, така фарба повинна запобігати росту цвілі та грибка.

Зразки фарби для стін та палітра кольорів

Палітра кольорів фарби для стін включає безліч відтінків, що дозволяє підібрати колір, що гармонує з архітектурним стилем будівлі і навколишнім середовищем. Однак, додаючи барвники вручну, дуже важко досягти ідеального збігу із зразком. Колірувальна студія у нашому магазині в Білій Церкві дозволяє тонувати фарбу машинним способом, що завжди дає точний результат. До того ж, якщо виникне необхідність дозамовити фарбу, ви будете впевнені, що отримаєте ідентичний відтінок.

Купити фасадну фарбу: ціна та доставка 

Якщо ви шукаєте якісну фасадну фарбу за прийнятною ціною, наш будівельний магазин у Білій Церкві – це те, що вам потрібно. У нас ви можете купити фасадну фарбу за дійсно конкурентними цінами.

Також ми здійснюємо доставку товару власним транспортом у зручний для вас час по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна, Фастів, Тараща, Чупира, Пищики, Піщана, Володарка. Також можливе відправлення Новою поштою. 

Ви можете замовити фасадну фарбу через наш сайт або при особистому відвіданні магазину. Якщо виникнуть питання чи потрібна консультація, наші фахівці завжди готові допомогти вам вибрати оптимальний варіант фарби відповідно до ваших потреб та бюджету.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Фарба фасадна?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Фарба фасадна?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»