Фільтр за

Бренд

Ціна

 • 12,00 грн - 2 629,00 грн

Країна-виробник

Застосування

Довжина, м

Щільність

Колір

Основа

Тип емалі

Тип зв'язуючої речовини

Ступінь блиску

Фактура

Призначення

Вид лаку

Тип фарби

Вид засобу

Захисні властивості

Основа зв'язуючої речовини

Ширина, мм

Компонентність

Тип товару

ЛАКОФАРБОВІ МАТЕРІАЛИ

Товарів 1028.

Показано 1-40 з 1028 товарів

Активні фільтри

Показано 1-40 з 1028 товарів

Лакофарбові матеріали: купити в Білій Церкві за доступною ціною

У нашому будівельному магазині в Білій Церкві ви знайдете лаки та фарби для будь-яких потреб. Незалежно від того, який матеріал вам потрібен: фарба для стін, фасадна фарба, фарба для дерева, гумова фарба, фарба для підлоги, фарба для металу і молоткова фарба чи щось інше, –       у нас є все необхідне.

Фарба для стін

Серед різних видів фарби для стін особливе місце займає водоемульсійна, яка містить частинки пігменту, що диспергуються у водному розчині. Водоемульсійна фарба швидко висихає, не має неприємного запаху, легко наноситься та очищується водою. Найбільш поширеними фарбами на водній основі є акрилова та латексна:

 • Акрилова фарба є відмінним вибором для фарбування стін у внутрішніх приміщеннях. Вона містить у собі акрилову смолу як в'язку речовину. Ця фарба відмінно адаптується до різних типів поверхонь, стійка до вологи та механічних пошкоджень, а також має високу міцність і довговічність.
 • Латексна фарба містить у собі латексні полімери. Вона має чудові водо- та вогнестійкі властивості і дозволяє швидко та ефективно втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї, забезпечуючи при цьому привабливий зовнішній вигляд поверхонь та їх стійкість до зовнішніх впливів.

Фасадна фарба

Матеріали для фарбування фасадів — це особливий вид фарб, призначений для захисту і декоративного оформлення зовнішніх поверхонь будівель. Ключові характеристики фасадної фарби:

 • Стійкість до впливу атмосферних явищ та захист стін будівель від дощу, сонця, снігу, морозу тощо.
 • Тривалий захист та довготривалий привабливий вигляд фасаду.
 • Здатність поверхні "дихати", тобто пропускати вологу та водяну пару зсередини будівлі, запобігаючи утворенню конденсату та плісняви.
 • Висока адгезія фарби до поверхні стіни для уникнення її відшарування та лущення.
 • Хороші декоративні можливості: багато фасадних фарб доступні у різних кольорах та текстурах, що дозволяє втілювати в життя різноманітні дизайнерські рішення та візуально підкреслювати архітектурні особливості будівлі.

Фарба для дерева

Наш асортимент включає фарби для дерева як на водній основі, так і на інших розчинниках. Проте найбільшою популярністю користується саме акрилова фарба для дерева, яка має ряд переваг:

 • Екологічність: акрилові фарби не мають їдкого запаху та цілком безпечні для навколишнього середовища.
 • Швидке висихання: водні фарби швидко сохнуть, що дозволяє отримати бажаний результат скоріше.
 • Еластичність: акрилова фарба має високу еластичність, що дозволяє їй розтягуватися та звужуватися разом з дерев'яною поверхнею під час зміни температури та вологості, що допомагає уникнути утворення тріщин та відшарування.

У той же час, фарби, що містять інші види розчинників, наприклад, алкідні емалі, мають більш високу стійкість до вологи та зносу. Тому вони частіше використовуються для зовнішнього фарбування дерев'яних конструкцій (садових меблів, заборів тощо).   

Фарба для підлоги

Вибір такої фарби залежить від матеріалу підлоги, її стану, а також від очікувань щодо зовнішнього вигляду, стійкості та інших функціональних властивостей. 

Для дерев'яної підлоги краще підійдуть водорозчинні фарби, які забезпечують гладеньке рівне покриття та швидшо висихають. Проте вони закривають природну красу дерева, а захисні властивості таких фарб є обмеженими. Тому, якщо потрібно зберегти видимість дерев’яної текстури, то краще купити  лак для дерева (зокрема, для паркету), який надає підлозі високого блиску та стійкості до зношування. Такі лаки можуть бути матовими, напівматовими або глянцевими, в залежності від вашого вибору.

Для бетонної підлоги найкраще підійдуть епоксидні фарби,  оскільки вони мають високу стійкість до зношування, хімічних речовин, вологи та витримують великі навантаження. Акрилова фарба для бетонної підлоги є більш економічним варіантом порівняно з епоксидною. Вона швидко висихає і не має запаху.

Фарба для металу і молоткова фарба

Фарба для металу і молоткова фарба призначені для фарбування металевих поверхонь, але вони мають різні характеристики та застосування:

 • Фарба по металу – це спеціальна фарба, що має високу адгезію до металевих поверхонь і захищає їх від корозії та інших зовнішніх впливів. Вона може бути акриловою, олійною, алкідною або епоксидною, залежно від умов застосування та вимог щодо стійкості. Така фарба зазвичай має гладку текстуру та матовий або глянцевий фініш.
 • Молоткова фарба – це спеціальна текстурна фарба, яка маскує невеликі дефекти та нерівності металевої поверхні, має високу стійкість до ударів та ефективно захищає метал від корозії й інших зовнішніх впливів. Молоткова фарба може бути доступна в різних кольорах і фінішах, включаючи матовий та глянцевий.

Гумова фарба

Гумова фарба має кілька клочових характеристик, які відрізняють її від інших видів фарб:

 • Висока еластичність: одна з головних особливостей гумової фарби. Вона може розтягуватися та звужуватися разом з поверхнею, на яку нанесена, що робить її ідеальним варіантом для покриття поверхонь, що піддаються розширенню та скороченню, наприклад, дахів та фасадів будівель.
 • Стійкість до вологи: гумова фарба утворює надійну водонепроникну плівку на поверхні, яка захищає її від впливу вологи.
 • Стійкість до механічних пошкоджень: гумова фарба може витримувати удари, подряпини та інші механічні впливи без втрати своєї якості та вигляду.
 • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання: ця властистивіть робить гумову фарбу ідеальним вибором для використання на вулиці.
 • Можливість нанесення на різні поверхні: гумовою фарбою можна фарбувати бетон, цеглу, дерево, метал та багато інших типів матеріалів.

Фарба у балончиках

Для особливих потреб часто використовується фарба у балончиках. Розрізняють універсальну аерозольну фарбу та спеціалізовану (наприклад, фарба для пластику, емаль для ванни, фарба для авто, для плитки тощо).  Зручний формат дозволяє легко і точно наносити фарбу на різноманітні поверхні без необхідності використання пензлів або валиків. 

Додаткові матеріали: змивка фарби, розчинники, шпаклівка по дереву

У нашому будівельному магазині в Білій Церкві ви знайдете широкий асортимент додаткових матеріалів, необхідних для робіт з лакофарбовими покриттями. Зокрема, ми пропонуємо змивку фарби, що допоможе ефективно видалити старе покриття. Розчинники для фарби, які завжди  маємо у наявності, дозволять швидко і без зайвих зусиль очистити інструменти після завершення робіт. Крім того, ви можете придбати в нашому магазині шпаклівку по дереву та інші матеріали для підготовки поверхні перед фарбуванням. Наші фахівці допоможуть вам обрати відповідний товар з урахуванням ваших потреб.

Ми пропонуємо конкурентні ціни та оперативну доставку по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливинки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна, Фастів, Чупира, Пищики, Піщана, Володарка. Або можливе відправлення Новою поштою.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Лакофарбові матеріали?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Лакофарбові матеріали?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»