КУТНИК МЕТАЛЕВИЙ

Товарів 3.

Показано 1-3 з 3 товарів

Активні фільтри

Показано 1-3 з 3 товарів

Кутник металевий: металопрокат за доступною ціною

Металевий кутник широко застосовується в різних сферах, особливо в будівельній галузі. Він використовується для перекриття прогонів, створення каркасів дверних і віконних отворів, для монтажу опорних конструкцій тощо. Цей будівельний матеріал користується особливою популярністю через свої унікальні характеристики, такі як:

  • Жорсткість і міцність. Завдяки цим властивостям куточок витримує значні навантаження і забезпечує стабільність конструкцій.
  • Багатофункціональність. Металевий кутик застосовується з різною метою – від зміцнення фундаменту до створення каркасів будівель та встановлення опор для мостів.
  • Легкість монтажу. Завдяки своїй формі та геометрії кутник легко монтується та з'єднується з іншими елементами конструкції, що спрощує процес будівництва.
  • Економічність. Купити кутник металевий можна за доступною ціною, що робить його привабливим будматеріалом з точки зору співвідношення вартості та міцності.

Кутник металевий 50х50 ціна

Це один із найбільш популярних розмірів кутового профілю. Його масове використання обумовлене універсальними характеристиками, які підходять для виконання багатьох завдань. Ціна кутника може варіюватися залежно від виробника та продавця, але стандартний рівнополочковий куточок 50х50 мм з товщиною металу 3 мм зазвичай не продається дешевше 100 гривень за погонний метр.

Кутник металевий 40х40

Металеві кутники розміру 40x40 мм також мають широке застосування. В будівництві вони можуть використовуватися для зміцнення конструкцій, створення каркасів, установки опорних елементів – скрізь, де потрібна підтримка та жорсткість. У виробництві меблів цей вид кутового профілю використовується для з'єднання деталей та забезпечення міцності і стійкості конструкції. У промисловості куточок металевий 40x40 мм може використовуватися для створення рамних конструкцій, стелажів, робочих столів та іншого обладнання. При облаштуванні дому кутові профілі цього розміру можуть застосовуватися для монтажу полиць, кріплення декоративних елементів та інших цілей.

Кутник металевий 30х30

Кутові профілі розміром 30x30 мм часто використовуються в конструкціях, де потрібне поєднання невеликого розміру та достатньої міцності. Зокрема, вони застосовуються при виготовленні рам для шаф, столів, стільців та інших меблів, де потрібна надійна, але компактна підтримка. Завдяки своїм меншим розмірам, куточки 30x30 мм також можуть використовуватися з декоративною метою,  наприклад, для створення каркасів для декоративних полиць, а також для інших елементів інтер'єру.

Кутник металевий 100х100

Металевий куточок розміром 100x100 мм є високоміцним будівельним матеріалом з великою навантажувальною спроможністю і підходить для виконання широкого спектру будівельних та інженерних завдань. Він застосовується для створення міцних і стійких каркасів будівель, мостів, а також для монтажу опорних конструкцій і фундаментів. В інженерних проектах кутовий профіль 100x100 мм може використовуватися для створення рамних конструкцій, стелажів, опорних елементів для обладнання та інших технічних пристроїв. В енергетичній галузі металопрокат цього розміру використовуються для монтажу опорних конструкцій для ліній електропередачі, підтримки обладнання на електростанціях та інших енергетичних спорудах.

Товщина металу

Наш будівельний магазин пропонує сталеві кутники з товщиною металу 3 та 4 мм. Це дає можливість споживачам вибирати оптимальний варіант для своїх проектів. Зазначена товщина металу забезпечує кутникам стабільність і стійкість. Крім того, вони мають підвищену стійкість до впливу навколишнього середовища та механічних навантажень, що забезпечує довгий термін служби і мінімальну ймовірність деформацій або пошкоджень.

Довжина кутника

Зазвичай металевий кутик виготовляється довжиною 6 м або 12 м, що дозволяє задовольнити потреби найрізноманітніших будівельних завдань. Шестиметрові куточки зручні для транспортування та обробки. З іншого боку, кутові профілі довжиною 12 м можуть знадобитися для більших проектів, де необхідно забезпечити неперервну підтримку, або для економії часу та коштів на монтажі, оскільки такий кутник потребує меншої кількості з'єднань.

Доставка

Ми здійснюємо доставку придбаного товару по Білій Церкві плюс 60 км – Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озірна, Фастів, Тараща, Чупира, Ольшаниця, Пищики, Піщана, Володарка.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Кутник металевий?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Кутник металевий?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»