КЛЕЙ МОНТАЖНИЙ

Товарів 32.

Показано 1-32 з 32 товарів

Активні фільтри

Показано 1-32 з 32 товарів

Клей монтажний: ефективне та зручне рішення для широкого спектру завдань

Монтажний клей призначений для кріплення різних матеріалів, таких як дерево, метал, пластик, камінь тощо до різних основ. Маючи високу міцність, він забезпечує надійне з'єднання матеріалів, а відмінні адгезійні властивості дозволяє йому добре зчіплятися з різними поверхнями. Деякі види монтажних клеїв мають короткий термін фіксації, що спрощує процес роботи.

Монтажні клеї можуть бути стійкими до води, тепла, морозу та інших зовнішніх впливів, залежно від їх складу. Наприклад, розрізняють клей для лінолеуму, клей для паркету, клей для дзеркал та скла. Взагалі ж існує безліч різних формул клеїв (поліуретановий клей, каучуковий та ін), призначених для конкретних матеріалів та умов застосування.

Рідкі цвяхи: властивості та застосування

Цей унікальний продукт, що має переваги клею та цвяхів, забезпечує надійне та довговічне з'єднання без необхідності попереднього свердління отворів та встановлення механічних кріпильних елементів. Його особливості:

  • Сильне зчеплення: рідкі цвяхи мають високу адгезію до більшості будівельних матеріалів, включаючи дерево, метал, пластик, кераміку і навіть камінь.
  • Універсальність: цей продукт підходить для різних видів робіт, у тому числі для укладання ламінату, паркету, лінолеуму, для кріплення плінтусів, наличників, молдингів, панелей та інших оздоблювальних елементів. Крім того, рідкі цвяхи застосовуються для монтажу будівельних конструкцій, склеювання деталей та ремонту різних поверхонь. Також рідкі цвяхи широко використовуються під час виробництва меблів.
  • Простота використання: рідкі цвяхи зазвичай постачаються у зручній упаковці з дозатором, що полегшує їх нанесення та використання.
  • Швидке висихання: зазвичай рідкі цвяхи мають швидкий час висихання, що дозволяє прискорити процес роботи та підвищити продуктивність.
  • Економія часу та ресурсів: Оскільки використання рідких цвяхів не вимагає особливих навичок, це допомагає скоротити час та витрати на виконання будівельних робіт.

Поліуретановий та каучуковий клей: що спільного та чим вони відрізняються

Обидва типи клею зазвичай мають високу міцність з'єднання і відмінну адгезію до різних поверхонь. Як правило, обидва клеї забезпечують гнучкість з'єднання, що робить їх придатними для матеріалів, схильних до деформації та рухливості. І поліуретановий, і каучуковий клей стійкі до дії вологи, тепла, хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання.

Відмінності:

  • Хімічний склад: поліуретановий клей містить поліуретанові компоненти, тоді як каучуковий клей містить каучукові полімери.
  • Час схоплювання: каучуковий клей зазвичай швидше схоплюється і висихає, що робить його кращим для робіт, які потребують швидкого завершення. Поліуретановий клей може мати більш тривалий час затвердіння.
  • Пружність: Поліуретановий клей часто має більш високу пружність і стійкість до деформації, що робить його більш підходящим до умов, що вимагають високого ступеня рухливості з'єднання.
  • Застосування: Каучуковий клей часто використовується для укладання покриттів для підлоги, кріплення фанери, меблевих конструкцій та інших робіт, де потрібне швидке схоплювання. Поліуретановий клей найчастіше використовується для укладання паркету, кріплення дерев'яних конструкцій та інших робіт, де потрібна висока міцність та пружність з'єднання.

Важливо вибирати клей відповідно до вимог конкретного завдання та особливостей матеріалів, які з'єднуватимуться.

Клей для дзеркал та скла: який вибрати

Для кріплення дзеркал краще вибрати спеціалізований дзеркальний клей. Зазвичай він прозорий; дуже міцний; стійкий до дії вологи, що дозволяє використовувати його у ванних кімнатах та інших вологих приміщеннях; не містить кислот, щоб уникнути появи корозії на поверхні дзеркала; легкий у нанесенні і має зручну форму упаковки (зазвичай це монтажний клей в тубі), швидко схоплюється і висихає.

Перш ніж купити клей для дзеркал, слід звернути увагу на його сумісність з матеріалом, на який встановлюватиметься дзеркало, а також дотримуватися інструкцій виробника. Важливо також правильно підготувати поверхню для дзеркала, щоб забезпечити найкращий результат.

Білий та прозорий клей

Який монтажний клей купити – білий чи прозорий – залежить від конкретних вимог проекту та зовнішнього вигляду з'єднання.

Білий монтажний клей часто використовується для кріплення різних оздоблювальних матеріалів, таких як плінтуси, лиштви, молдинги  тощо. Він також чудово підходить для монтажу панелей, пластикових та дерев'яних елементів. Білий колір дозволяє йому краще поєднуватись з білими або світлими поверхнями, забезпечуючи більш естетичний результат.

Прозорий (безбарвний) монтажний клей підійде краще, якщо важливо зберегти прозорість з'єднання або приховати клей після нанесення. Він часто використовується для монтажу скляних або прозорих елементів, таких як шибки, дзеркала, акрилові панелі тощо.

Як використовувати

Перед склеюванням обидві поверхні повинні бути чистими, сухими та знежиреними для забезпечення надійного зчеплення. Матеріал слід наносити рівномірно на обидві поверхні, для цього добре підходить монтажний клей в тубі. Після нанесення клею матеріали, що з'єднуються, слід надійно пресувати разом для забезпечення хорошого зчеплення. Також слід враховувати час висихання клею, перш ніж розпочинати експлуатацію виробу або конструкції.

Доставка

Наш магазин будматеріалів пропонує зручну доставку придбаного товару по Білій Церкві плюс 60 км – Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливинки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна, Фастів , Чупира, Пищики, Піщана, Володарка.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Клей монтажний?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Клей монтажний?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»