Фільтр за

Бренд

Ціна

 • 22,00 грн - 798,00 грн

Країна-виробник

Довжина, мм

Діаметр, мм

Матеріал

Тип фітинга

ТРУБА КАНАЛІЗАЦІЙНА ТА ФІТИНГИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Товарів 83.

Показано 1-40 з 83 товарів

Активні фільтри

Показано 1-40 з 83 товарів

Труба каналізаційна та фітинги для внутрішньої каналізації з пластику: міцність, надійність, зручність

Сучасні труби для внутрішньої каналізації виготовляються з міцного та стійкого до агресивних середовищ матеріалу - полівінілхлориду (ПВХ). Вони забезпечують надійне відведення стічних вод, мають високу міцність та довговічність.

Наш будівельний магазин у Білій Церкві пропонує широкий вибір пластикових труб та комплектуючих для каналізаційної системи, що дозволить швидко та якісно виконати її монтаж.

Труба каналізаційна внутрішня: діаметр та особливості застосування

Внутрішній діаметр каналізаційної труби є ключовим параметром, оскільки від нього залежить об'єм води, який може пройти через систему, та можливість відведення різних видів стічних вод:

 • 32 мм: використовується для підключення умивальників, раковин та інших сантехнічних приладів;
 • 40 мм: зазвичай використовується для водовідведення від унітазів, біде, а також для малих каналізаційних відводів в обмежених просторах;
 • 50 мм: застосовується для водовідведення від ванн, душових кабін, кухонних мийок та пральних машин.
 • 75 мм: цей діаметр може бути використаний для підключення великих промислових пральних машин або для стічних вод від більших кухонних зон;
 • 110 мм: основний діаметр для стояків і відведення стічних вод від унітазів та з'єднання з головною каналізаційною трубою будівлі.

В нашому магазині будматеріалів ви можете купити трубу каналізаційну будь-якого з вказаних діаметрів довжиною від 25 см до 3 м.   

Фітинги для каналізаційних труб 

Каналізаційні фітинги мають різноманітні функції і призначення:

 • Заглушка каналізаційна: Використовується для закриття або блокування кінців труби каналізаційної системи, якщо вона не використовується.
 • Коліно каналізаційне: дозволяє змінювати напрямок труби під різними кутами, таким чином, полегшуючи укладання трубопроводу у важкодоступних місцях.
 • Компенсатор каналізаційний: використовується для компенсації розширення або скорочення трубопроводу каналізаційної системи під час теплового розширення або скорочення матеріалу.
 • Муфта каналізаційна: служить для з'єднання двох труб одного діаметра, забезпечуючи герметичне з'єднання.
 • Перехід каналізаційний: використовується для з'єднання труб різного діаметра в системі каналізації.
 • Редукція каналізаційна: дозволяє плавно переходити від одного діаметра труби до іншого, що є важливим для підтримання стабільного потоку стічних вод.
 • Ревізія каналізаційна: забезпечує доступ до внутрішньої частини труби каналізації для її очищення, інспекції та обслуговування.
 • Трійник каналізаційний: використовується для розгалуження потоку стічних вод під різними кутами.
 • Хрестовина каналізаційна звичайна та двоплощинна: дозволяє з'єднати чотири труби в одній точці, утворюючи хрестоподібне з'єднання.
 • Грибок каналізаційний: використовується для вентиляції каналізаційної системи, щоб запобігти накопиченню газів та появі неприємного запаху в будівлі.

Таким чином, фітинги для каналізації  відіграють важливу роль у створенні ефективного та надійного трубопроводу, забезпечуючи його нормальне  функціонування та обслуговування. 

Чому труби для внутрішньої каналізації завжди сірого кольору?

Пластикові труби для зовнішньої та внутрішньої каналізації мають різні технічні характеристики та розрізняються за кольором: зовнішній трубопровід завжди оранжевого (коричневого або рудого) кольору, внутрішній – сірого. Така відмінність у кольорах допомагає забезпечити правильне підключення та уникнути плутанини при ремонтних роботах.

Купити трубу каналізаційну: ціна та доставка

У нашому магазині будматеріалів ви можете купити труби для каналізації за найкращими цінами. Ми пропонуємо широкий вибір труб різного діаметру та фітингів, необхідних для монтажу якісного та надійного трубопроводу.

Крім того, ми здійснюємо оперативну доставку придбаного товару по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна, Фастів , Чупира, Пищики, Піщана, Володарка.

Чи є доставка по Україні товару з категорії Труба каналізаційна та фітинги для внутрішньої каналізації?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Труба каналізаційна та фітинги для внутрішньої каналізації?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»