Фільтр за

Бренд

Ціна

 • 37,00 грн - 3 710,00 грн

Країна-виробник

Довжина, мм

Діаметр, мм

Матеріал

Тип фітинга

ТРУБА КАНАЛІЗАЦІЙНА ТА ФІТИНГИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Товарів 94.

Показано 1-40 з 94 товарів

Активні фільтри

Показано 1-40 з 94 товарів

Труба каналізаційна та фітинги для зовнішньої каналізації: діаметр та особливості використання

У сучасному будівництві для зовнішньої каналізації переважно використовуються пластикові труби та фітинги. Зовнішні ПВХ-труби виготовляються з дуже міцного пластику та мають високу стійкість до корозії, хімічних речовин та механічних пошкоджень.

Труба каналізаційна 110 мм та інші діаметри

Правильний вибір діаметру труби для каналізації дозволяє забезпечити достатню пропускну здатність та уникнути частих засмічень системи. Найбільш популярні діаметри:

 • Труба каналізаційна 110 мм: використовується при будівництві невеликих приватних будинків.
 • Зовнішня ПВХ-труба 160 мм: підходить для великих приватних будинків або невеликих багатоквартирних.
 • Каналізаційна труба 200 мм: використовується для підключення багатоквартирних будинків та невеликих комерційних споруд.
 • Труби для зовнішньої каналізації 250 мм, 300 і 315 мм: застосовуються у великих житлових комплексах та середніх за розміром комерційних і промислових об'єктах.
 • Діаметри каналізаційних труб 400 мм та більше: використовуються для магістральних каналізаційних систем у великих промислових зонах та міських мережах.

У нашому будівельному магазині в Білій Церкві ви можете купити труби каналізаційні будь-якого з вказаних діаметрів довжиною від 50 см до 6 м. Також у нас можна придбати труби для внутрішньої каналізації діаметром 32 мм, 40 мм, 50 мм, 75 мм і 110 мм довжиною від 25 см до 3 м.

Фітинги для каналізаційних труб

Каналізаційні фітинги використовуються для з'єднання труб, зміни напрямку потоку, розгалуження та інших завдань. Вони мають бути виготовлені з того ж матеріалу, що й труби, для забезпечення герметичності та тривалості системи.

Види фітингів для каналізації:

 • Заглушки: використовуються для тимчасового або постійного закриття кінця трубопроводу. Підходять для пластикових труб, що використовуються в системах внутрішньої та зовнішньої каналізації.
 • Коліна (відводи, кутники): дозволяють змінювати напрямок потоку стічних вод під різними кутами (зазвичай 15°, 30°, 45°, 90°), застосовуються для обходу перешкод та зміни напрямку трубопроводу.
 • Муфти: використовуються для з'єднання каналізаційних труб одного діаметра, забезпечуючи герметичність та міцність з'єднання.
 • Ревізії (ревізійні люки): забезпечують доступ до внутрішньої частини труби каналізації для її огляду, очищення та усунення засмічень. Зазвичай встановлюються в місцях можливих проблемних ділянок.
 • Редукції (редукційні фітинги): використовуються для з'єднання труб різного діаметра, дозволяють плавно переходити від одного діаметру труби до іншого, що є важливим для підтримання стабільного потоку стічних вод.
 • Трійники: забезпечують розгалуження потоку у два напрямки під кутом 90°. Вони можуть бути з однаковими виходами (усі виходи одного діаметру) або редукційними (різні діаметри).
 • Хрестовини: дозволяють з'єднати чотири труби в одній точці, утворюючи хрестоподібне з'єднання. Вони застосовуються в складних системах, де потрібне багаторазове розгалуження потоку стічних вод.

Монтаж фітингів вимагає особливої уваги до герметичності з'єднань. Для цього часто використовуються гумові ущільнювальні кільця або спеціальні герметики. Важливо дотримуватися технології монтажу, вказаної виробником, щоб уникнути протікань та порушень у роботі системи.

Зовнішня каналізація: труби лише оранжевого (коричневого, рудого) кольору

Для зовнішньої каналізації призначені лише оранжеві (коричневі, руді) труби. Вони виготовлені за технологією тришарової коекструзії, де внутрішня стінка має пінополірований шар. Товщина стінки складає 3,2 мм, що дозволяє витримувати вагу промерзлого грунту та інші зовнішні навантаження.

Сірі ПВХ-труби призначені для використання всередині приміщень. Вони погано витримують тиск грунту і можуть розірватися під впливом морозів або важких навантажень.

Купити каналізаційні труби: ціна та доставка

У нашому магазині будівельних матеріалів представлений широкий асортимент пластикових каналізаційних труб за доступною ціною. Незалежно від розміру проекту, у нас ви знайдете оптимальне рішення для вашої системи внутрішньої та зовнішньої каналізації.

Також ми пропонуємо зручну доставку придбаного товару по Білій Церкві плюс 60 км — Шкарівка, Трушки, Фурси, Чмирівка, Сквира, Гребінки, Саливінки, Ставище, Узин, Рокитне, Сухоліси, Михайлівка, Людвинівка, Сущани, Мала Вільшанка, Озерна, Фастів , Чупира, Пищики, Піщана, Володарка.

Висока якість, прийнятна ціна та швидка доставка – запорука вашого спокою. Замовте зараз та забезпечте ваш дім надійною основою!

Чи є доставка по Україні товару з категорії Труба каналізаційна та фітинги для зовнішньої каналізації?

Так, виконується всіма службами доставки які працюють в Україні.

Чи є адресна доставка по Україні товару з категорії Труба каналізаційна та фітинги для зовнішньої каналізації?

Так, для уточнення ціни зв'язуйтесь з менеджером (096) 809-08-87.

Чи є фізичний магазин?

Так, за адресою вул. Київська 74а, Біла Церква, 09114

Є обмін чи повернення?

Так, відповідно до закону України «про захист прав споживачів»